203-CVC RA

Baskılı Beton Kalıp Ayırıcı
Ürün Tanımı Çimento esaslı baskı beton uygulamalarında,  baskı kalıplarının zemine yapışmasını engelleyen ve zemine eskitilmiş görüntü veren, renkli, kalıp ayırıcı tozdur.
Ürün No 203
Kullanım Alanları Baskılı beton sertleştiricileri uygulamalarının tümünde kullanılır. 
Özellikleri / Avantajları • Beton yüzey sertleştiricisinin kalıplara yapışmasını engeller.
• Kalıpların aşınmasını engeller.
• Eskitilmiş, istenilen renkte ve dekoratif özelliktedir.
• Kalıp desenlerinin, yüzeye düzgün bir şekilde geçmesini sağlar.
Teknik Veri
Renk Gri ve istenilen özel renklerde
Görünüm Mikronize toz
Ambalaj 20 kg kova
Sarfiyat Yaklaşık 0,200–0,300 kg/m²  
Aletlerin Temizliği Su ile 
Depolama Serin ve kuru bir ortamda raf ömrü yaklaşık 12 aydır. 
Tehlike Sınıfı Yanıcı değildir. Mikronize toz olduğundan solumayınız ve göz temasından kaçınınız.
Hazırlama Talimatı Ürün kullanıma hazırdır.
Uygulama CVC SC uygulamasından hemen sonra ( parmak ile basıldığında sertleşmemiş olan fakat ıslak olmayan zemine), CVC RA (baskı beton kalıp ayırıcı) yüzeye serpilir ve kalıplar ile baskı işlemine geçilir. Serme işlemi rüzgar yönünde ve zemine paralel hareketler ile yapılmalıdır. Serme işlemi mümkün olan en ince şekilde yapılmalı, tüm zemini kaplamalı fakat birikme yaparak kalıp baskısında detay kaybına sebep olmamalıdır.
Genel Hususlar Yukarıdaki ürün bilgi ve açıklamaları deneyimlerimiz ve dikkatli araştırmalarımızın sonucu, yol gösterme amaçlı hazırlanmıştır. İlgili materyallerin çeşitliliği, farklı inşaat ve çalışma koşulları bireysel olarak tarafımızdan kontrol edilemez veya etkilenemez.  Kontrolümüz dışındaki uygulamalarda garanti durumu yalnızca satılan ürün kalitesiyle sınırlıdır. Ürün imalatı dışında uygulama ile ilgili hiç bir garanti verilmemektedir. Bu teknik föy, daha önceki mevcut föyleri geçersiz kılar. Yapılan çalışmanın kalitesi, sizin ürünü profesyonelce kullanmanıza göre değişebilir. Kararsız kalma durumunda, küçük bir test yapınız veya teknik yardım alınız.
İmha Etme Boş ambalaj yöresel-yerel düzenlemelere veya geri dönüşüm kurallarına göre toplama kutularına atılabilir. Kullanılmış atık malzemeyi kurutup sertleştirdikten sonra inşaat atık maddesi olarak atınız. Ürün kalıntılarını yakarak yok etmek tehlikelidir. 
Güvenlik Bilgileri Ürünleri çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Ürünlerin kapaklarını kapalı olarak muhafaza ediniz. Çalışma esnasında eldiven ve gözlük kullanılması tavsiye edilir. Cildin malzeme ile temas etmesi halinde derhal sabunlu su ile yıkanması gerekir. Göz ile temas ettiği takdirde derhal doktora gidilmelidir. Daha ayrıntılı bilgi için, malzeme güvenlik bilgi formuna bakınız.

 

  • CVC Yapı Kimyasalları ailesi olarak, müşterilerimizin tüm ihtiyaçları göz önünde tutarak, ürünlerin en kalitelisini ve en verimlisini, en uygun şekilde üretmeyi hedefleyerek bir araya geldik.
 • İLETİŞİM BİLGİLERİ

  E-Posta:info@cvc.com.tr

  Adres:5. Organize sanayi bölgesi 83544. Cadde No:4 Başpınar-Şehitkamil/Gaziantep

  Satış Destek: 0(532) 200 02 60

  Fax: 0(342) 337 88 08