430-CVC PROMER C2

Aderans Arttırıcı Geçirimsiz Yüzey Astarı
Ürün Tanımı Özel polimer içeren, havanın nemi ile kürlenen, mineral dolgulu, tek bileşenli, aderans arttırıcı, geçirimsiz yüzeylerde kullanılabilen, yapışma özelliği çok güçlü astar malzemedir. 
Ürün No 430
Kullanım Alanları • Seramik,
• Brüt beton,
• Kum taşı, mermer, klinker,
• Plywood gibi düz ve parlak yüzeyler
• Alçı, beton sıva şap, ahşap, gibi emici yüzeylerden kullanılabilir.    
Özellikleri / Avantajları • Ekonomiktir.
• Kullanımı kolaydır. Fırça ya da rulo ile uygulanabilir.
• Pürüzsüz ve parlak zeminler üzerine seramik yapıştırılması için pürüzlü bir yüzey oluşturarak yapışma mukavemetini arttırır.
• Gözeneklere yerleşerek, yalıtım sağlar.
• Yüzeylerdeki tozumuş kısımların yüzeye tutunmasını sağlayarak seramik yüzeye daha iyi tutunmasını sağlar.
• Solvent içermez. İnsan ve çevre sağlığına zarar vermez.
Teknik Veri
Ambalaj 20 kg. plastik kova
Görünüm Açık Pembe Sıvı
Yoğunluğu ~1,40 gr/cm³
Uygulama Yüzey sıcaklığı +5°C / +35 °C
Kuruma Süresi ~60 dakika (ortam koşullarına bağlı değişken)
Bekleme Süresi Max. 48 saat 
Sarfiyat 150–350 gr/m² (yüzey durumuna bağlı, değişken)
Uygulama aletleri Rulo ve fırça ile
Temizlik Kullanımdan sonra aletler su ile temizlenir.
Depolama Serin ve kuru bir ortamda raf ömrü, yaklaşık 12 aydır. 
Yüzey Hazırlığı Uygulama yapılacak zemin gevşek parçalardan, yağ ve diğer kimyasallardan temizlenir. 
Hazırlama Talimatı Ürün kullanıma hazırdır. Kullanmadan önce iyice karıştırılmalıdır. Herhangi bir katkı katılmamalıdır.
Uygulama CVC PRIMER C2 rulo veya fırça yardımıyla yüzeye eşit bir şekilde sürülür ve kurumaya bırakılır. Alçı, şap veya beton gibi çok emici yüzeylerde 2 kat uygulanmalıdır. Kuruma süresi yaklaşık 60 dakikadır. Hava şartları ve zemin durumuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Kurumadan üzerine uygulama yapılmamalıdır. Bekleme süresi 48 saati geçerse, tekrar bir kat atılması tavsiye edilir.
Dikkat Edilmesi Gerekenler CVC PRIMER C2 uygulaması yapılan yer sudan korunmalıdır.
• Uygulama yapılacak yüzeyin sıcaklığı minimum +5°C olmalıdır.
• Uygulamadan sonra eller ve uygulama aletleri bol su ile yıkanmalıdır.
Genel Hususlar Yukarıdaki ürün bilgi ve açıklamaları deneyimlerimiz ve dikkatli araştırmalarımızın sonucu, yol gösterme amaçlı hazırlanmıştır. İlgili materyallerin çeşitliliği, farklı inşaat ve çalışma koşulları bireysel olarak tarafımızdan kontrol edilemez veya etkilenemez.  Kontrolümüz dışındaki uygulamalarda garanti durumu yalnızca satılan ürün kalitesiyle sınırlıdır. Ürün imalatı dışında uygulama ile ilgili hiç bir garanti verilmemektedir. Bu teknik föy, daha önceki mevcut föyleri geçersiz kılar. Yapılan çalışmanın kalitesi, sizin ürünü profesyonelce kullanmanıza göre değişebilir. Kararsız kalma durumunda, küçük bir test yapınız veya teknik yardım alınız.
İmha Etme Boş ambalaj yöresel-yerel düzenlemelere veya geri dönüşüm kurallarına göre toplama kutularına atılabilir. Kullanılmış atık malzemeyi kurutup sertleştirdikten sonra inşaat atık maddesi olarak atınız. Ürün kalıntılarını yakarak yok etmek tehlikelidir.  
Güvenlik Bilgileri Ürünleri çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Ürünlerin kapaklarını kapalı olarak muhafaza ediniz. Çalışma esnasında eldiven ve gözlük kullanılması tavsiye edilir. Cildin malzeme ile temas etmesi halinde derhal sabunlu su ile yıkanması gerekir. Göz ile temas ettiği takdirde derhal doktora gidilmelidir. Daha ayrıntılı bilgi için, malzeme güvenlik bilgi formuna bakınız.

 

  • CVC Yapı Kimyasalları ailesi olarak, müşterilerimizin tüm ihtiyaçları göz önünde tutarak, ürünlerin en kalitelisini ve en verimlisini, en uygun şekilde üretmeyi hedefleyerek bir araya geldik.
 • İLETİŞİM BİLGİLERİ

  E-Posta:info@cvc.com.tr

  Adres:5. Organize sanayi bölgesi 83544. Cadde No:4 Başpınar-Şehitkamil/Gaziantep

  Satış Destek: 0(532) 200 02 60

  Fax: 0(342) 337 88 08