756-CVC ESALAM-C14-50 ESALAM-C12-100

Karbon Yapısal Güçlendirme Lamaları
Ürün Tanımı Karbon lifli / Epoksi Matriks

ESALAM-C14-50 ve ESALAM-C12-100 ürünleri, AKSACA A42 karbon fiber ile ESA Kimya Metal San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından üretilmiş olup, tamamen yerli imalattır.

Kullanım Alanları • Betonarme kirişlerin eğilmeye ve kesmeye karşı güçlendirilmesinde,
• Yapısal güçlendirmelerde,
• Yığma yapıların güçlendirilmesinde kullanılır.
Teknik Veri

 

Genişlik

mm

Kalınlık

mm

Kesit alanı

mm²

ESALAM-C14-50

50

1,4

70

ESALAM-C12-100

100

1,2

120

 

İplik

AKSACA Karbon A42

E-Modülü (N/mm²)

200000

Çekme Dayanımı (N/mm²)

2900

Kopma Uzaması (Min.Değer)

>%1,30

Ambalaj Rulo Halinde uzun boylarda
Depolama Güneş ışığına direk temas etmeyen, kuru ve +10 °C  / +30 °C ortamlarda saklayınız.
Uygulama Güçlendirme lamaları güçlendirilecek bölgelere CVC PUTTY EPW Epoksi Macun ile yapıştırılmalıdır.
Genel Hususlar Yukarıdaki ürün bilgi ve açıklamaları, deneyimlerimiz ve dikkatli araştırmalarımızın sonucu yol gösterme amaçlı hazırlanmıştır. İlgili materyallerin çeşitliliği, farklı inşaat ve çalışma koşulları, bireysel olarak tarafımızdan kontrol edilemez veya etkilenemez.  Kontrolümüz dışındaki uygulamalarda garanti durumu yalnızca satılan ürün kalitesiyle sınırlıdır. Ürün imalatı dışında uygulama ile ilgili hiç bir garanti verilmemektedir. Bu teknik föy, daha önceki mevcut föyleri geçersiz kılar. Yapılan çalışmanın kalitesi, sizin ürünü profesyonelce kullanmanıza göre değişebilir. Kararsız kalma durumunda, küçük bir test yapınız veya teknik yardım alınız.
İmha Etme Boş ambalaj yöresel-yerel düzenlemelere veya geri dönüşüm kurallarına göre toplama kutularına atılabilir. Kullanılmış atık malzemeyi kurutup sertleştirdikten sonra inşaat atık maddesi olarak atınız. Ürün kalıntılarını yakarak yok etmek tehlikelidir.
Güvenlik Bilgileri Ürünleri çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Ürünlerin kapaklarını kapalı olarak muhafaza ediniz. Çalışma esnasında eldiven ve gözlük kullanılması tavsiye edilir. Cildin malzeme ile temas etmesi halinde derhal sabunlu su ile yıkanması gerekir. Göz ile temas ettiği takdirde derhal doktora gidilmelidir. Daha ayrıntılı bilgi için, malzeme güvenlik bilgi formuna bakınız.

 

  • CVC Yapı Kimyasalları ailesi olarak, müşterilerimizin tüm ihtiyaçları göz önünde tutarak, ürünlerin en kalitelisini ve en verimlisini, en uygun şekilde üretmeyi hedefleyerek bir araya geldik.
 • İLETİŞİM BİLGİLERİ

  E-Posta:info@cvc.com.tr

  Adres:5. Organize sanayi bölgesi 83544. Cadde No:4 Başpınar-Şehitkamil/Gaziantep

  Satış Destek: 0(532) 200 02 60

  Fax: 0(342) 337 88 08