İLKELERİMİZ

 

YENİLİKÇİLİK

Hedefimiz, daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmaktır. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.

 

KALİTELİ HİZMET

Yaptığımız her işte, ürettiğimiz her projede ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alırız. Konusunun en iyisi olmaya dair inançlı ve hevesliyizdir.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yüksek kaliteli çözümler yaratmayı, üretmeyi ve pazara sunmayı hedefleyerek hedef kitlemizin ihtiyaçlarını etkili ve hızlı bir sürede cevaplamayı amaçlarız. Müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini profesyonel ürünler ile güvenilir bir şekilde karşılamayı hedefleriz.

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle; sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak isteriz. Müşterilerimizin haklarına ve zamanına saygı duyarız.

ETİK KURALLARA BAĞLILIK

Etkin bir şekilde, sadece yasal ve etik olan alanlarda rekabet eder, haksız rekabetten kaçınırız. Yarışı ve rekabeti hayatın bütün alanlarında devam etmesi gereken bir süreç olarak görürüz. Rekabetin, kaliteyi arttırıcı bir unsur olduğu fikrini savunuruz. Ahlak ve dürüstlüğümüzden hiçbir zaman ödün vermeden en üstün kalitede hizmet sunarız.

YARATICILIK

Bir işin nasıl yapılamayacağını değil, yeni yaklaşımlar geliştirerek nasıl yapılabileceğini düşünür ve söyleriz. Standart çözümlerin farklı ihtiyaçları karşılayamadığı durumlarda bilgimizden, deneyimlerimizden, ilişkilerimizden ve teknolojiden yararlanarak ihtiyaca en uygun çözümleri hızla üretiriz.Müşterilerimizin ve birbirimizin hayatını kolaylaştırmak için yeni fikirler geliştirir ve bu fikirleri hayata geçirmek için harekete geçeriz.

EKİP RUHU

Hepimizin ilk ve ortak hedefi müşterilerimizi memnun etmektir; bunun için birbirimize destek oluruz, bize verilen desteği takdir ederiz. İyi ve doğru sistemlerin ancak en iyi ekipler tarafından meydana getirileceği bilincine sahibiz. Bireysel performans kadar ekip performansını da önemser ve destekleriz. Tüm iletişimlerimizde önce dinleriz ve ihtiyaçları anlarız.

 • Birbirimize güvenir, birbirimizin uzmanlığına saygı gösteririz.
 • Kararlarımızı, bütünü düşünerek ve bütüne etkilerini değerlendirerek veririz.
 • Takım ruhu ile hareket ederek çalışanlarımızla etkin ve keyifli ortam sağlarız.

ŞEFFAFLIK

İç ve dış müşterilerimizi kendilerini direkt olarak ilgilendiren konularda şeffaf olarak bilgi paylaşımı yapmayı ilke olarak benimseriz.

LİDERLİK

Yaptığımız iş ve ilgilendiğimiz konularla ilgili incelikleri, bilimsel gelişmeleri, gerçekleri her zaman rakiplerimizden önce takip eder,yetkinlikleri maksimize ederek sektörde öncülük etmeyi hedefleriz. Değişimi kucaklarız; değişimin en hızlı ve sorunsuz şekilde hayata geçmesi için kendimiz dahil herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini biliriz.

Performansı objektif ve ölçülebilir kriterlere göre tanımlar, adil ve tutarlı bir şekilde değerlendiririz. İyi yapılan bir işi mutlaka takdir ederiz; aynı zamanda birbirimizi geliştirmeye yönelik geri bildirimlerde bulunuruz. Doğruluğuna inandığımız konuları rasyonel bir şekilde sonuna kadar savunur, hayata geçirmek için yapıcı bir şekilde çalışırız. Hatalarımızdan öğrenebildiğimiz ve hatalarımızı tekrarlamadığımız sürece inisiyatif kullanırız, kullanmayı teşvik ederiz.

Yapı sektöründeki değişimde öncü, gelişimde örnek olmak isteriz.

GÜVENİLİRLİK

İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.

Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.

Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız

ÇEVRECİLİK & SAYGI

Çevremizi koruyarak, çevreye zararsız ürünlerimizle sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmeye çalışırız.

Başta kendimiz olmak üzere tüm iş ortaklarımıza ve müşterilerimize olan saygımızı herşeyin üzerinde tutarız. Farklı Bakış açılarının toplumu geliştireceğine inanırız.

 

  • CVC Yapı Kimyasalları ailesi olarak, müşterilerimizin tüm ihtiyaçları göz önünde tutarak, ürünlerin en kalitelisini ve en verimlisini, en uygun şekilde üretmeyi hedefleyerek bir araya geldik.
 • İLETİŞİM BİLGİLERİ

  E-Posta:info@cvc.com.tr

  Adres:5. Organize sanayi bölgesi 83544. Cadde No:4 Başpınar-Şehitkamil/Gaziantep

  Satış Destek: 0(532) 200 02 60

  Fax: 0(342) 337 88 08